Switch to Accessible Site
slogan
Flower
Flower

Witam

Anita Groll LCPCTerapia to Twój krok w stronę nowego, pełnego energii ja na drodze ku lepszemu samopoczuciu i rozwojowi osobistemu.

Nazywam się Anita Groll. Dziękuję za odwiedzenie mojej strony w poszukiwaniu właściwego terapeuty. 

Jestem licencjonowanym terapeutą klinicznym oferującym pomoc zarówno osobom indywidualnym, jak i całym rodzinom na terenie dzielnic leżących na północny zachód od centrum miasta. Posiadam ponad 20 lat doświadczenia terapeutycznego z dziećmi, nastolatkami i dorosłymi borykającymi się z lękami, depresją, stresem, uzależnieniem, ADHD, bezpłodnością, głębokim smutkiem i poczuciem straty, problemami matrymonialnymi, związkami, sprawami kobiecymi, procesem starzenia się oraz różnymi traumami.

Staram się tworzyć atmosferę bezpieczeństwa i wsparcia, dzięki której moi klienci i pacjenci mogą cieszyć się zaufaniem i dobrą komunikacją. Realizuję podejście nakierowane na indywidualną osobę i jej cele. W mojej praktyce stosuję metodykę kognitywno-behawioralną zarówno w stosunku do dorosłych, jak i nastolatków. Podczas pracy z dziećmi i rodzinami wykorzystuję elementy gier i zabaw terapeutycznych oraz coaching rodziców.

Będąc osobą dwujęzyczną, mówię także po polsku. Oferuję pomoc również w godzinach wieczornych i w soboty. Cieszę się na możliwość porozmawiania z Tobą o Twoich problemach. Podczas pierwszego spotkania zbierzemy informacje i rozpoczniemy proces identyfikowania najważniejszych wyzwań, z jakimi musisz się teraz zmierzyć.

Informacja o mojej praktyce jest dostępna także w magazynie Psychology Today.

Licencja, certyfikaty i nagrody

MA, LCPC, NCC

Broszurka do wydrukowania Groll Therapy

Helpful Forms

Click here to view and print forms for your appointment.

CLICK HERE